W imieniu BM TRADA w Wielkiej Brytanii, pragniemy Państwa zaprosić na otwarte seminarium „Palm Oil – Proving Your Sustainability”, które odbędzie się 10 lipca w Dublinie.

Seminarium poruszać będzie kwestie związane z certyfikacją oleju palmowego i jego zrównoważonej produkcji w kontekście dobrowolnego zobowiązania wielu europejskich przedsiębiorców, iż do 2015r. korzystać będą jednie z oleju palmowego certyfikowanego na zgodność z RSPO.

W trakcie seminarium przedstawiciele BM TRADA (Andy Green - Sustainability Sales Manager, Alasdair McGregor - Business Development Manager oraz Ed McPhillimy - Senior Sourcing Manager) opowiedzą m.in., dlaczego warto uzyskać certyfikację na zgodność z wymaganiami RSPO oraz wyjaśnią, na czym polega sam proces certyfikacji.

Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim, a uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy i przesłać go na wskazany adres, postępując zgodnie z instrukcją.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące seminarium znajdą Państwo również na stronie internetowej BM TRADA w zakładce News.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami:
 

BMTC Poland Sp. z o.o.

tel. (71) 725 60 73, fax (71) 794 70 11

www.bmtrada.pl, biuro@bmtrada.pl